15% off
Random House USA Inc Paperback English
Rules for Radicals
A Pragmatic Primer for Realistic Radicals
By Saul Alinsky
Regular price
£16.99
£14.44
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Random House USA Inc Paperback English
Rules for Radicals
A Pragmatic Primer for Realistic Radicals
By Saul Alinsky
Regular price
£16.99
£14.44
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
Tracked Delivery - free when you spend over £15
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
Guides young revolutionaries in the art of human communication and explains the tactics of organizing others to work within the system for social change
-
Product ID / ISBN / EAN 9780679721130 Publisher Random House USA Inc Format Paperback Condition New Language English Publication Date 23 Oct 1989 Number of Pages 224 Width 13.0 cm Height 20.2 cm Depth 1.5 cm
Guides young revolutionaries in the art of human communication and explains the tactics of organizing others to work within the system for social change
| Product ID / ISBN / EAN | 9780679721130 |
|---|---|
| Publisher | Random House USA Inc |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 23 Oct 1989 |
| Number of Pages | 224 |
| Width | 13.0 cm |
| Height | 20.2 cm |
| Depth | 1.5 cm |