SASS & BELLE General merchandise English
Strawberry Tea Bag Dish
Regular price
£6.50
- Unit price
- / per
SASS & BELLE General merchandise English
Strawberry Tea Bag Dish
Regular price
£6.50
- Unit price
- / per
Dispatched today with
Tracked Delivery - free when you spend over £15
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
Strawberry Tea Bag Dish
-
Product ID / ISBN / EAN 5055259283310 Publisher SASS & BELLE Format General merchandise Condition New Language English Publication Date 4 Feb 2026 Width 10.7 cm Height 10.6 cm Depth 2.7 cm
Strawberry Tea Bag Dish
| Product ID / ISBN / EAN | 5055259283310 |
|---|---|
| Publisher | SASS & BELLE |
| Format | General merchandise |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 4 Feb 2026 |
| Width | 10.7 cm |
| Height | 10.6 cm |
| Depth | 2.7 cm |