15% off
Helion & Company Paperback English
The City Horse
London’s militia cavalry during the English Civil War, 1642-1660
By Paul Sutton
Regular price
£35.00
£29.75
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Helion & Company Paperback English
The City Horse
London’s militia cavalry during the English Civil War, 1642-1660
By Paul Sutton
Regular price
£35.00
£29.75
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781804511992 Publisher Helion & Company Format Paperback Condition New Language English Publication Date 24 May 2023 Number of Pages 344 Width 24.9 cm Height 17.9 cm Depth 1.6 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781804511992 |
|---|---|
| Publisher | Helion & Company |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 24 May 2023 |
| Number of Pages | 344 |
| Width | 24.9 cm |
| Height | 17.9 cm |
| Depth | 1.6 cm |