15% off
Beacon Press Hardback English
The Court v. the Voters
The Troubling Story of How the Supreme Court Has Undermined Voting Rights
Regular price
£27.00
£22.95
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Beacon Press Hardback English
The Court v. the Voters
The Troubling Story of How the Supreme Court Has Undermined Voting Rights
Regular price
£27.00
£22.95
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched today with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9780807010938 Publisher Beacon Press Format Hardback Condition New Language English Publication Date 14 May 2024 Number of Pages 248 Width 23.7 cm Height 16.0 cm Depth 2.4 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9780807010938 |
|---|---|
| Publisher | Beacon Press |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 14 May 2024 |
| Number of Pages | 248 |
| Width | 23.7 cm |
| Height | 16.0 cm |
| Depth | 2.4 cm |