Four Courts Press Ltd Hardback English
The Gaelic Finn tradition II
Edited by Geraldine Parsons
Regular price
£50.00
- Unit price
- / per
Four Courts Press Ltd Hardback English
The Gaelic Finn tradition II
Edited by Geraldine Parsons
Regular price
£50.00
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
FREE Express Tracked Delivery
Delivery expected between Monday, 18th May and Tuesday, 19th May
Delivery expected between Monday, 18th May and Tuesday, 19th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781846827952 Publisher Four Courts Press Ltd Format Hardback Condition New Language English Publication Date 29 Apr 2022 Number of Pages 256 Width 24.1 cm Height 16.5 cm Depth 3.0 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781846827952 |
|---|---|
| Publisher | Four Courts Press Ltd |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 29 Apr 2022 |
| Number of Pages | 256 |
| Width | 24.1 cm |
| Height | 16.5 cm |
| Depth | 3.0 cm |