15% off
Boom! Studios Hardback English
The Killer: Affairs of the State II
By Matz
Regular price
£21.99
£18.69
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Boom! Studios Hardback English
The Killer: Affairs of the State II
By Matz
Regular price
£21.99
£18.69
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Delivery expected between Tuesday, 26th May and Wednesday, 27th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9798892157483 Publisher Boom! Studios Format Hardback Condition New Language English Publication Date 28 Apr 2026 Number of Pages 176 Width 17.9 cm Height 26.5 cm Depth 2.1 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9798892157483 |
|---|---|
| Publisher | Boom! Studios |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 28 Apr 2026 |
| Number of Pages | 176 |
| Width | 17.9 cm |
| Height | 26.5 cm |
| Depth | 2.1 cm |