WW Norton & Co Hardback English
The Red Book
A Reader's Edition
By C. G. Jung
Regular price
£39.99
- Unit price
- / per
WW Norton & Co Hardback English
The Red Book
A Reader's Edition
By C. G. Jung
Regular price
£39.99
- Unit price
- / per
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
A portable edition of the famous Red Book text and essay.
-
Product ID / ISBN / EAN 9780393089080 Publisher WW Norton & Co Format Hardback Condition New Language English Publication Date 17 Dec 2012 Number of Pages 600 Width 22.0 cm Height 15.1 cm Depth 3.3 cm
A portable edition of the famous Red Book text and essay.
| Product ID / ISBN / EAN | 9780393089080 |
|---|---|
| Publisher | WW Norton & Co |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 17 Dec 2012 |
| Number of Pages | 600 |
| Width | 22.0 cm |
| Height | 15.1 cm |
| Depth | 3.3 cm |