15% off
Crooked Lane Books Paperback English
The Summer House Murder
A Novel
By Ava Roberts
Regular price
£17.99
£15.29
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Crooked Lane Books Paperback English
The Summer House Murder
A Novel
By Ava Roberts
Regular price
£17.99
£15.29
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Tuesday, 19th May and Wednesday, 20th May
Delivery expected between Tuesday, 19th May and Wednesday, 20th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9798892424851 Publisher Crooked Lane Books Format Paperback Condition New Language English Publication Date 7 Apr 2026 Number of Pages 320 Width 14.1 cm Height 20.9 cm Depth 2.4 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9798892424851 |
|---|---|
| Publisher | Crooked Lane Books |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 7 Apr 2026 |
| Number of Pages | 320 |
| Width | 14.1 cm |
| Height | 20.9 cm |
| Depth | 2.4 cm |