15% off
Die Gestalten Verlag Hardback English
The Touch (New Edition)
Spaces Designed for the Senses
By Kinfolk
Regular price
£55.00
£46.75
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Die Gestalten Verlag Hardback English
The Touch (New Edition)
Spaces Designed for the Senses
By Kinfolk
Regular price
£55.00
£46.75
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
FREE Express Tracked Delivery
Delivery expected between Tuesday, 2nd June and Wednesday, 3rd June
Delivery expected between Tuesday, 2nd June and Wednesday, 3rd June
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9783967041842 Publisher Die Gestalten Verlag Format Hardback Condition New Language English Publication Date 25 Feb 2025 Number of Pages 288 Width 25.3 cm Height 34.0 cm Depth 3.4 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9783967041842 |
|---|---|
| Publisher | Die Gestalten Verlag |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 25 Feb 2025 |
| Number of Pages | 288 |
| Width | 25.3 cm |
| Height | 34.0 cm |
| Depth | 3.4 cm |