20% off
Marshall Cavendish International (Asia) Pte Ltd Paperback English
Touch
Building Your Brand in the Experience Economy
By Jorg Dietzel
Regular price
£13.99
£11.19
Save 20%
- Unit price
- / per
Save 20%
20% off
Marshall Cavendish International (Asia) Pte Ltd Paperback English
Touch
Building Your Brand in the Experience Economy
By Jorg Dietzel
Regular price
£13.99
£11.19
Save 20%
- Unit price
- / per
Save 20%
Dispatched tomorrow with
Tracked Delivery - free when you spend over £15
Delivery expected between Tuesday, 19th May and Wednesday, 20th May
Delivery expected between Tuesday, 19th May and Wednesday, 20th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9789814868525 Publisher Marshall Cavendish International (Asia) Pte Ltd Format Paperback Condition New Language English Publication Date 15 May 2020 Number of Pages 152 Width 21.5 cm Height 14.1 cm Depth 1.6 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9789814868525 |
|---|---|
| Publisher | Marshall Cavendish International (Asia) Pte Ltd |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 15 May 2020 |
| Number of Pages | 152 |
| Width | 21.5 cm |
| Height | 14.1 cm |
| Depth | 1.6 cm |