Gambit Publications Ltd Paperback English
Understanding Chess Middlegames
By John Nunn
Regular price
£19.99
- Unit price
- / per
Gambit Publications Ltd Paperback English
Understanding Chess Middlegames
By John Nunn
Regular price
£19.99
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Delivery expected between Wednesday, 3rd June and Thursday, 4th June
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781906454272 Publisher Gambit Publications Ltd Format Paperback Condition New Language English Publication Date 31 Oct 2011 Number of Pages 232 Width 24.8 cm Height 17.3 cm Depth 2.0 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781906454272 |
|---|---|
| Publisher | Gambit Publications Ltd |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 31 Oct 2011 |
| Number of Pages | 232 |
| Width | 24.8 cm |
| Height | 17.3 cm |
| Depth | 2.0 cm |