15% off
Die Gestalten Verlag Hardback English
Urban Farmers
The Now (and How) of Growing Food in the City
Edited by gestalten
Regular price
£30.00
£25.50
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Die Gestalten Verlag Hardback English
Urban Farmers
The Now (and How) of Growing Food in the City
Edited by gestalten
Regular price
£30.00
£25.50
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched tomorrow with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Tuesday, 19th May and Wednesday, 20th May
Delivery expected between Tuesday, 19th May and Wednesday, 20th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9783967040067 Publisher Die Gestalten Verlag Format Hardback Condition New Language English Publication Date 8 Apr 2021 Number of Pages 256 Width 24.4 cm Height 19.0 cm Depth 3.0 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9783967040067 |
|---|---|
| Publisher | Die Gestalten Verlag |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 8 Apr 2021 |
| Number of Pages | 256 |
| Width | 24.4 cm |
| Height | 19.0 cm |
| Depth | 3.0 cm |