Slanted Publishers UG Hardback English
Yearbook of Lettering #1
Edited by Tessa Breuer
Regular price
£43.00
- Unit price
- / per
Slanted Publishers UG Hardback English
Yearbook of Lettering #1
Edited by Tessa Breuer
Regular price
£43.00
- Unit price
- / per
Dispatched tomorrow with
FREE Express Tracked Delivery
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9783948440534 Publisher Slanted Publishers UG Format Hardback Condition New Language English Publication Date 18 Oct 2023 Number of Pages 320 Width 24.6 cm Height 16.4 cm Depth 2.5 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9783948440534 |
|---|---|
| Publisher | Slanted Publishers UG |
| Format | Hardback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 18 Oct 2023 |
| Number of Pages | 320 |
| Width | 24.6 cm |
| Height | 16.4 cm |
| Depth | 2.5 cm |