15% off
Steerforth Press Paperback English
Yiddish
The Biography of a Language
Regular price
£22.99
£19.54
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
15% off
Steerforth Press Paperback English
Yiddish
The Biography of a Language
Regular price
£22.99
£19.54
Save 15%
- Unit price
- / per
Save 15%
Dispatched today with
FREE Tracked Delivery
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Delivery expected between Saturday, 23rd May and Tuesday, 26th May
Quantity selected exceeds current stock
Post
Share
Pin it
Adding product to your cart
You may also like
You may also like
You may also like
-
No description available.
-
Product ID / ISBN / EAN 9781586424282 Publisher Steerforth Press Format Paperback Condition New Language English Publication Date 14 Apr 2026 Number of Pages 336 Width 14.1 cm Height 21.5 cm Depth 2.5 cm
No description available.
| Product ID / ISBN / EAN | 9781586424282 |
|---|---|
| Publisher | Steerforth Press |
| Format | Paperback |
| Condition | New |
| Language | English |
| Publication Date | 14 Apr 2026 |
| Number of Pages | 336 |
| Width | 14.1 cm |
| Height | 21.5 cm |
| Depth | 2.5 cm |